Producenci
Czas i koszty dostawy
Paczki na terenie Polski wysyłane są za pośrednictwem zewnętrznych firm kurierskich. Przesyłki krajowe wysyłane są następującymi przewoźnikami : DPD, DHL, Fedex, GLS, geis, k-ex, pekaes, UPS. Przesyłki dostarczone są w dni robocze (od poniedziałku do piątku 8:00-16:00) w ciągu 24h od ich nadania.

Kurier ma obowiązek dostarczenia paczki pod drzwi lokalu klienta, jeśli waga przesyłki nie przekracza 30 kg. W przypadku dużych paczek gabarytowych ciężkich lub palet kurier nie ma obowiązku wniesienia zamówienia, dostawa obejmuję do poziomu "0" i nie obejmuję wniesienia mebli do mieszkania klienta oraz ich złożenia. 

Po otrzymaniu przesyłki niezwłocznie należy sprawdzić jej stan. W przypadku wykrycia zewnętrznych wad lub uszkodzeń opakowania kurier ma obowiązek poczekać na sprawdzenie zawartości przesyłki przez klienta. Jeśli zostaną wykryte jakiekolwiek nieprawidłowości, uszkodzenia należy spisać protokół szkody z kurierem i przesłać go drogą e-mail, na adres : kontakt.designforma@gmail.com

Jeśli są Państwo zainteresowani wysyłką zagraniczną prosimy o wcześniejszy kontakt pod adresem e-mail : kontakt.designforma@gmail.com
 
Koszt transportu zależny jest od wagi i gabarytów zamówionego towaru oraz cennika zewnętrznej firmy kurierskiej. Koszty wysyłki dostosowane są do poszczególnych produktów - kwoty przesyłek powiązane są z produktami i widoczne w koszyku. Przy zamówieniu większej ilości produktów koszt wysyłki wyliczany jest indywidualnie. 
 
 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl